מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם! הימים בהם היה עליכם לקחת יום חופש מהעבודה רק על מנת לרכוש מצבר אינם עוד! כיום, גם אתם מוזמנים ליהנות מאיכות חיים חסרת פשרות, ממצבר איכותי המותאם לרכב שלכם ומשירות מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר עם מצברים לרכב חיפה. לא אחת אנחנו נשאלים האם ישנה אפשרות לשלב ברכב מצבר שכבר נעשה בו שימוש, והתשובה לכך חיובית. למרות שישנם מצברים בחיפה הנמכרים בשוק היד השניה, עדיין ההמלצה הרווחת היא לרכוש מצבר חדש. אז באילו מקרים תוכלו ליהנות ממצבר משומש ומה היתרונות של המצבר החדש?

 

המקרה הראשון: אתם נוהגים ברכב קבוע בכל יום

אז מתי מצברים חיפה חדשים הם המענה עבורכם? אם ברשותכם רכב פרטי, סביר כי אתם עושים בו שימוש יום יומי: החל מהתניידות אל מקום העבודה ועד כלי הרכב שמנייד אתכם אל מקומות הבילוי החביבים עליכם. המשמעות? מדובר על רכב שאתם עושים בו שימוש חדשות לבקרים. כל עוד אתם נוהגים ברכב שלכם על בסיס יומי, המצבר החדש הוא המענה האידיאלי עבורכם. המצברים החדשים שאתם רוכשים אמורים להספיק לכם לתקופה של בין 3 שנים ועד לכ-4 שנים, כאשר מה שמשפיע על תוחלת החיים הם פרמטרים כמו תחזוק נכון וסוג המצבר.

 

המקרה השני: מצבר לתקופה קצרה בלבד

מצבר לרכב בחיפה שכבר נעשה בו שימוש, מתאים אך ורק למקרים ספציפיים בהם אתם זקוקים למענה מיידי אך לטווח הקצר מאד. המקרה הקלאסי הוא במקרה שבו בשעה טובה רכשתם לעצמכם רכב חדש. עד לרגע בו תקבלו את הרכב שלכם מהחברה, אתם ממשיכים לנהוג ברכב הפרטי שלכם. קרה והמצבר שברשותכם כעת הגיע למצב של שחיקה, בלאי או שהגיע העת להחליף אותו מאחר ועברו להם שלוש שנים? מיותר לרכוש מצבר חדש, וזה בדיוק המקרה בו תוכלו להסתפק במצבר שנעשה בו שימוש. מצברים משומשים מספיקים לכמה חודשים בודדים, ואת תקופת השימוש המומלצת בהם תוכלו לדעת על פי תאריך המוטבע על המצבר.

 

תעודת אחריות ותוחלת חיים ארוכה

מצבר חיפה שאתם רוכשים בסטטוס של חדש, הוא המצבר האידיאלי עבורכם! יש לכך שתי סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא תוחלת החיים הארוכה שמעניקה לכם שקט נפשי לטווח הארוך, ואילו הסיבה השניה היא תעודת האחריות שאתם מקבלים עם רכישת המצבר. כל מוצר חדש שאתם קונים צריך להגיע עם תעודת אחריות שמאפשרת לכם לקבל מענה ואיכותי במקרים בהם המוצר שרכשתם אינו משרת אתכם כשורה. גם עם מצבר בחיפה שאתם רוכשים, אתם זכאים לתעודת אחריות שהתוקף שלה יכול גם להגיע עד לכשנה וחצי!

 

פתרון זמני נקודתי עם יתרון כלכלי מובהק

מנגד, מצבר לרכב חיפה שאתם רוכשים כמצבר יד שניה, מעניק לכם את היתרון הכלכלי שכן הוא זול יותר. כידוע, מוצרים משומשים זולים יותר בהשוואה לאלו החדשים, אך עליכם לקחת בחשבון כי מדובר על מחיר התואם את תוחלת החיים של המצבר שיכולה כאמור להיות מאד קצרה – לעתים כחודש או חודשיים בלבד. על כן, ההמלצה במרבית המקרים היא לרכוש את המצבר החדש שיבטיח לכם נסיעה רציפה ובטוחה.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה