מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

האם יש כזה דבר מצבר במבצע?

אף לקוח לא ירצה לשלם יותר בעת שהוא יכול לשלם פחות. הדרך שלכם כצרכנים ליהנות ממחירים טובים ונמוכים? באמצעות מבצעים. גם בענף המצברים ישנם מבצעים מפעם לפעם, המאפשרים לכם לנהוג בראש שקט ועם כיסים מלאים. רגע לפני שאתם רוכשים מצבר במחיר נמוך, דעו כי לא כל מצבר בתמחור נמוך ממחיר המחירון נחשב מצבר במבצע:

 

הגדרה של מבצע: אותו המוצר בעלות נמוכה יותר

אולי כדאי להגדיר לפני הכל מהו מבצע. המון פעמים לקוחות לא מודעים למשמעות האמיתית של מבצע, כך שהם מבצעים עסקאות לא מוצלחות במיוחד. המשמעות של מבצע היא לאפשר לכם ליהנות ממוצר איכותי, סוג א', במחיר הנמוך ממחיר המחירון, או מהמחיר הקבוע של המוצר. המשמעות? כל עוד מציעים לכם מצבר במחיר נמוך יותר, אך אתם לא מקבלים אותו באיכותו המלאה, הרי שאין מדובר על מבצע. מבצעים על מצברים ניתנים על פי ההחלטה של חנות המצברים בלבד, כאשר הנחות מוצלחות יכולות לחסוך לכם לא מעט.

 

חברות המצברים יוצאות במבצעים תקופתיים

חנות של מצברים בחיפה או בכל עיר אחרת, שומרת לעצמה את הזכות לצאת במבצעים תקופתיים. מבצעים יכולים להיות בעקבות השקה של מצבר חדש, רצון לקדם מותג מצברים מסוים על פני אחר, או בעת שרוצים לחסל מלאי מסוים של מצברים. הדרך שלכם לעקוב אחר המבצעים השונים היא באמצעות גלישה באתר האינטרנט של חנות המצברים, עם גיחה אל החנות או התייעצות טלפונית עם נציג שירות או מכירה. כך או כך, חשוב לדעת כי כל עוד הגיע הזמן שלכם להחליף את המצבר, אין לחכות למבצע בכדי להחליפו. עליכם להישאר קשובים לתאריך המוטבע על המצבר ולהמלצות של מתקיני המצברים.

 

מחיר נוח מובטח לכם מראש ללא כל קשר למבצע!

כל עוד אתם מקבלים מחיר נוח דרך קבע מחנות המצברים שאיתה אתם עובדים, הרי שאין באמת סיבה להמתין למבצעים. כידוע, כל חנות שומרת לעצמה את הזכות לתמחר את המצברים במחירים שונים, כך שבעוד ישנן חנויות שיציעו מחירים נוחים והוגנים, גם ישנן החנויות שיציעו את המצברים במחירים גבוהים מאד. המצבר הוא אחד מהאביזרים הבסיסיים והחשובים ביותר ברכב, כך שאין כל סיבה שתשלמו עליו ביוקר.

 

מצבר משומש אינו באמת מצבר במחיר מבצע

האם כדאי להתפתות ולרכוש מצבר משומש? בעוד ישנם פריטים או אביזרים שהסטטוס שלהם כ"חדש" או כ"יד שניה" לא באמת משנה, במצבר הסטטוס משנה מאד. ראשית, מצבר משומש ישרת אתכם לפרק זמן קצר יותר שיכול להיות לכמה חודשים בלבד. בנוסף, מצבר משומש כמעט ולא יגיע עם תעודת אחריות תקפה, כך שאתם אולי חוסכים כסף במעמד הרכישה, אך צפויים לשלם מאות שקלים עבור כל תיקון שידרש במצבר שלכם. מצבר במבצע הינו מצבר חדש בלבד!

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה