מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

סוגי מצברים בחיפה

מצברים עד הבית - אודותכאשר אתם מוצאים את עצמכם תקועים מתחת לבית או באמצע הדרך, אתם מחפשים רכב שיעזור לכם באמצעות כבלים להניע ואז נוסעים ישר לחנות המצברים הקרובה שם ברוב המקרים תקבלו את המצבר שקיים אצלם במלאי מבלי לדעת נתונים טכנאים והמלצות

 

יצרני מצברים לרכב

כיום קיימים בשוק מגוון עצום של מצברים המיוצרים על ידי מספר רב של חברות שונות בארץ ובחו"ל. בכדי לבצע את ההחלטה מה הכי טוב לרכוש עבור הרכב שלכם, חייבים להתאים את סוג המצבר לרכב לפי הוראות היצרן.

 

עד כמה חשובה התחזוקה של המצבר

למצבר יש בממוצע כ2-4 שנים, בכדי שנוכל להגיע למקסימום עבודה של המצבר שלנו חשוב מאוד לדעת איך לטפל בו כראוי. האמת שתחזוקת המצבר היא מאוד פשוטה וידידותית למשתמש. למצברים שלהם פקקי פתיחה בחלק העליון חשוב לפתוח את הפקקים אחת לכמה שבועות ולוודא שישנם מים מזוקקים בכל התאים, במידה וכמות המים נמוכה או שאין בכלל מים בתא מסויים חשוב מאוד לדאוג למילוי עד המפלס העליון. לרוב המצברים יש חלון עם תצוגה של מד המים לכמות הרצויה.

מצד שני ישנם מצברים אשר לא דורשים טיפול (ללא פקקים) כדוגמאת מצבר שנפ אשר שם תוכלו לראות דרך החלון השקוף כי צבעי הנוזל משתנים בהתאם לאיכות המצב (אם הוא נחלש או שיש קורוזיה סביב המגעים) . במקרה של קורוזיה, חשוב לבצע ניקוי ע"י שטיפה במי ברז. מצברים בחיפה ממליצה ללקוחותיה לרכוש מצברים שלא דורשים טיפול בכדי לחסוך בזבוז זמן וסיבוכים נוספים.

 

 

כמה אמפר המצבר שלי?

בכדי למנוע מצב של חוסר התאמה בין האמפר של המצבר החדש לאמפר שהרכב שלכם דורש, כדאי יהיה להתייעץ עם אחד המומחים של מצברים בחיפה ואנו נדאג להדריך אותך טרם החלטת איזה מצבר בדיוק אתם צרכים. חשוב חשוב שלא לרכוש מצבר עם אמפר נמוך מיד בכדי לא ליצור קשיים בהנעה ואורך חיים קצר.

 

התאמת המצבר לאקלים הישראלי

האקלים בישראל הוא חם ולכן שבוחרים מצבר לרכב חשוב לוודא שהמצבר תואם קלים של מדינות חמות. רוב המצברים הנמכרים היום בשוק מגיעים עם ריכוז חומצה גבוה, שאינו תואם לתנאי האקלים החמים של מדינת ישראל והמצברים המותאמים אלינו צריכים ריכוז נמוך יותר של חומצה.המצברים שאנו מספקים חייבים להיות מותאמים לחום קיץ גבוהה ולהיות בעלי קיבול גבוה ועמידות בפריקות עמוקות. עוד פרט חשוב זה העמידות מפני זעזועים של הרכב בזמן נסיעה.

 

אז איך באמת נדע איזה מצבר לבחור?

  • מספר סידורי של המצבר - כל מצבר אמור להכיל חתימה של מספרו הסידורי ותאריך הייצור שלו. חשוב לוודא זאת בעת הרכישה.

  • רכישה מצבר אצל מפיץ מורשה - אנחנו ממליצים לרכוש מצבר אך ורק אצל משווקים או סוכנים מורשים, יש לכם גם את האופציה לבדוק מול היצרן ולוודא שהחנות בא אתם נמצאים באמת משווקים מורשים של המצבר ולמנוע קניה של מצבר מזויף.

  • אחריות על מצבר - לא לשכוח לבקש תעודת אחריות על המצבר אותו רכשתם ולוודא כי התעודה ניתנה על היצרן ולא ע"י החנות או הסוכן שרכשתם ממנו.

  • בדיקת המוניטין של החנות או הסוכן של המצברים טרם רכישה - בעידן של היום שהכל כבר קיים ברשת האינטרנט תוכלו לבדוק המלצות ועל המוניטין של נותני השירות שלכם. שירות, מקצועיות ואמינות הם חלק בלתי נפרד מהרכישה של המצבר החדש.

 

במידה ויש לכם שאלות נוספות אתם מוזמנים לעיין באוסף המאמרים שלנו המכיל בתוכו את כל המידע החיוני לכם אודות מצברים לרכב או בכלל .

לייעוץ חינמי בנושא בחירת מצבר לרכב חייגו : 077-7298733

 

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה