מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

5 צעדים שיבטיחו כי יהיו למצבר חיים ארוכים יותר

אם זו החלפת המצבר הראשונה שלכם וגם אם כבר החלפתם ברכב שלכם את המצבר בעבר, כדאי שתדעו כי בשונה מטיפולים ברכב המתבצעים אחת לשנה, את המצבר ברכב תוכלו להחליף פעם ב-4 שנים. הבעיה הגדולה? לא כל הנהגים מודעים לכל הפעולות הנדרשות שיש לבצע עם המצבר במטרה להאריך את חייו. לפניכם, 5 הטיפים המובילים למינוף תוחלת חייו של המצבר ברכב:

 

1. רכשו רק מצבר ממותג

הטיפ הראשון הוא לרכוש רק מצבר של מותג מוביל. בעוד ניתן ללמוד על העמידות של המצברים הממותגים, הרי שבעת שמדובר על מצבר שהינו של חברה לא מוכרת, אתם במידה רבה רוכשים חתול בשק. המצברים הממותגים מחזיקים לשנים ארוכות יותר, תוך שהם נוטים להציף כמה שפחות תקלות בעת שמתחזקים אותם כנדרש. האם כדאי לשלם יותר במעמד הרכישה עבור מצבר של חברה מוכרת כמו שנפ? חד משמעית, כן.

 

2. מצבר חדש, חובה!

חנות של מצברים חיפה או חנות בעיר אחרת תציע לכם מצברים חדשים. מנגד, לא מעטים הנהגים הפרטיים שמנסים לייצר הכנסה נוספת עם מכירת המצבר המשומש שלהם. האם כדאי לרכוש מצבר משומש? לרוב, לא. בעת שאתם רוצים ליהנות ממצבר לפרק זמן ארוך יותר, מובן כי המצבר המשומש לא בא בחשבון – פשוט מאחר ולרוב הוא מתאים לשימוש כל כמה חודשים בודדים. מצבר חדש לעומת זאת בעל הפוטנציאל לשרת אתכם למשך שלוש ועד ארבע שנים.

 

3. אל תתפשרו על חנות מוכרת

עד כמה חנות של מצבר לרכב חיפה משפיעה על תוחלת החיים של המצבר? משפיעה מאד! מצד אחד, יהיו החנויות שרק יחפשו למכור לכם, ומצד שני יהיו החנויות שיתאימו לרכב שלכם את המצבר המתאים ביותר, תוך שהן גם יתקינו לכם את המצבר ויעניקו לכם שלל טיפים לתחזוקו. כך לדוגמא, להניע את הרכב לפחות פעם ביום, בדגש על תקופות בהן אתם לא נוהגים בו כמו עם נסיעה לחופשות, הקפדה על מילוי מים מזוקקים וכדומה.

 

4. תחזקו את המצבר בכוחות עצמכם

נציגי חנות המצברים לא תמיד יהיו לידכם על מנת לאתר כשלים ותקלות במצבר, כך שגם מכם נדרשת עירנות מסוימת. מעבר לשגרת תחזוק למצבר שלכם שיומלץ לכם עליה במעמד ההחלפה, הרי שכדאי גם להישאר קשובים לקולות לא סבירים מהמצבר, קושי בהתנעת הרכב, נסיעה קטועה וכדומה. ככל שמאתרים כשלים מוקדם יותר, כך ניתן לטפל בהם ולהאריך את חייו של המצבר.

 

5. הגיעו אל בדיקה תקופתית

רכשתם מצבר חיפה בחנות מצברים מוכרת? הגיעו אליה פעם בחצי שנה על מנת שיבצעו עבורכם בדיקה תקופתית. מדובר על בדיקה של כמה דקות בלבד שמטרתה לשלול תקלות ולאשר כי המצבר תקין. השקעה של כמה דקות בלבד תבטיח כי המצבר שלכם אכן עתיד להיות מצבר הרכב שלכם לכל התקופה המומלצת.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה