מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

4 שנים של שקט: כך תשמרו על המצבר

שגרת התחזוקה לרכב הפרטי שלכם מחייבת אתכם להגיע לטיפולים במוסכים, לעבור בדיקות שגרתיות וגם להחליף את המצבר אחת לכמה שנים. בעוד ישנם טיפולים ברכב שאתם מבצעים בתדירות של פעם בשנה, דווקא החלפת המצבר מעניקה לכם שקט עם החלפה של פעם אחת בארבע שנים. הבעיה הגדולה?

לא מעט נהגים מלינים על כך שהם מגיעים אל חנות המצברים לאחר שנתיים ולפעמים גם לאחר כשנה. הסיבה? תקלות במצבר. לצד תקלות שניתן לתקן במסגרת תעודת האחריות שלכם, דעו כי לא אחת אותם כשלים וליקויים במצבר הינם תוצר של תחזוקה לוקה.

 

הרכב שלכם עומד בחנייה? המצבר מאותת מצוקה

כבני אדם, אתם זקוקים לשגרת מנוחה – זו הסיבה שהגוף נח לו לפחות לשמונה שעות בשינת הלילה. ללא דלק שכזה? קשה מאוד לנהל שגרת יום תקינה, ואם מסתכלים על השלכות ארוכות טווח הרי שקשה מאד גם לשרוד ללא שינה קבועה ובריאה. מנגד? הדבר האחרון שהמצבר ברכב שלכם צריך הוא לנוח. בעת שהרכב שלכם עומד ממושכות בחנייה בעקבות נסיעה לחו"ל, חופשת מחלה ממושכת או במידה וקיבלתם רכב מהחברה בה אתם עובדים, יהיה עליכם להניע אותו אחת לכמה ימים. מצבר שלא נמצא בשימוש מתרוקן – כך שזו אחת הסיבות העיקריות בגללה אתם יכולים למצוא עצמכם שוב בחנות מצברים בחיפה.

כן חשוב לדעת כי מצבר מתרוקן לרוב יוכל לשוב ולשרת אתכם. איך עושים זאת? באמצעות סיוע משכנים שעם הרכב שלהם יניעו את הרכב שלכם עם שיטת הכבלים. יחד עם זאת, דעו כי ככל שהרכב יעמוד יותר זמן במצב סטטי מבלי שהשתמשתם בו, כך עולה הסבירות כי תצטרכו להחליף את המצבר.

 

מערכות המולטימדיה ברכב והמצבר – מה עליכם לעשות?

אם בעבר החשש הגדול ביותר של הנהגים היה שהם שכחו לכבות את האורות ברכב וכך המצבר יתרוקן, הרי שכיום עולה חשש גדול יותר: מערכות המולטימדיה. הרכבים כיום הפכו להיות רכבים שהם לא רק כלי פונקציונאלי, אלא כלי בידורי של ממש שבו אתם נהנים ממערכת GPS, מערכות מולטימדיה ומוסיקה וכדומה. עם יציאתכם מהרכב, עליכם להבטיח כי כל המערכות השונות, לרבות התאורה הפנימית והחיצונית שברכב כבויות. ולא? אתם עלולים לשוב אל הרכב כשהמצבר מרוקן.

 

האם מצברים אכן יכולים להחזיק 4 שנים?

חד משמעית, כן. לרוב, כל עוד המצבר מתוחזק היטב, הוא גם עתיד לשרת אתכם גם לפרק זמן ארוך יותר. יחד עם זאת, שימו לב כי ההמלצה של מותגי המצברים הגדולים היא להשתמש במצבר לא יותר מארבע שנים. על כן, התחשבות בתאריך המוטבע על המצבר המשקף בפניכם את תאריך ההחלפה המומלץ בהתאם למותג המצברים וסוגו. כך, אתם יכולים להבטיח לעצמכם נסיעה בטוחה ושקטה עם מצבר המשרת אתכם על הצד הטוב ביותר.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה