מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

4 פרמטרים ומחיר אחד: מה קובע את מחיר המצבר

גם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה להחליף מצבר ברכב? רגע לפני שאתם מחליפים את המצבר, כדאי שגם אתם תכירו את ארבעת הפרמטרים המשפיעים על מחירי מצברים בחיפה:

 

מותג המצבר: מדוע אתם משלמים יותר על מותג?

מחירי מצברים בחיפה מבוססים על כמה פרמטרים, כאשר אחד הפרמטרים הוא מותג המצבר. המטרה שלכם כנהגים היא להבטיח כי המצבר ישרת אתכם נאמנה, עם מינימום כשלים ומקסימום תקופת זמן. חנויות המצברים המובילות מראש מציעות למכירה אך ורק את המצברים של המותגים הגדולים, כך שמראש הבחירה שלכם תהיה במותג. שימו לב כי המותגים אומנם עולים יותר כסף בהשוואה למצברים שאינם ממותגים, אך באופן זה אתם גם רוכשים שקט נפשי וראש שקט שהמצבר ישרת אתכם על הצד הטוב ביותר.

 

מצבר חדש אל מול מצבר יד שנייה

פרמטר נוסף המשפיע על מחירי מצברים בחיפה הוא סטטוס המצבר: ישן או חדש. מטבע הדברים, מצברים חדשים הינם יקרים יותר מאחר והם משרתים אתכם לתקופה ארוכה יותר. שימו לב כי ההמלצה החד משמעית היא לרכוש מצבר חדש, כל עוד אתם נוהגים על רכב קבוע בתדירות גבוהה. המצברים החדשים הינם מצברים שיכולים לשרת אתכם לעד כ-4 שנים, כאשר מה שמשפיע בין היתר על תוחלת החיים שלהם הוא מידת התחזוק שלכם. מצברים משומשים הינם מצברים שמספיקים לכמה חודשים בלבד והם יכולים להיות פתרון נאה במקרים בודדים בלבד.

 

עם תעודת אחריות או בלי תעודת אחריות?

כשאתם רוכשים שירותים עם ביטוח, הם מטבע הדברים יקרים יותר: ביטוח למכשיר הסלולארי ועד ביטוח להובלה שאתם מבצעים. בכל הקשור למצברים, הביטוח שלכם הוא כביכול תעודת האחריות המאפשרת לכם להגיע אל חנות המצברים ולזכות בשירות במידה וישנם כשלים או ליקויים שונים במצבר לאורך תקופת האחריות. שימו לב כי בעת שאתם רוכשים מצבר חדש, אתם חייבים לקבל תעודת אחריות מחנות המצברים. במידה ואתם לא מקבלים תעודת אחריות, צריכה להידלק לכם נורה אדומה: או שמדובר על מצבר משומש או שמדובר על מצבר מזויף. מחירי מצברים בחיפה אם כן מבוססים גם על תעודת האחריות: מצבר עם תעודת אחריות לשנה וחצי הינו יקר יותר.

 

אמינות: מאיזו חברה אתם רוכשים את המצבר?

ובעת שבוחנים את מחירי מצברים בחיפה, חשוב לזכור כי פרמטר נוסף המשפיע על המחיר של המצבר שלכם הוא החנות ממנה אתם רוכשים את המצבר. חנות מצברים אמינה תמכור לכם את המצברים של המותגים הגדולים במחירים הוגנים המאפיינים את ענף המצברים. אם אתם מזהים חברה שמציעה לכם מצברים במחירים גבוהים מאד, דעו כי מדובר על חברה שאינה אמינה ואינה מקצועית, כך שההמלצה היא להתרחק ממנה. הסיבה? חברה לא אמינה גם לרוב מעניקה שירות שאינו אדיב ואינו יסודי.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה