מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

האם שירות מצבר עד הבית באמת יותר יקר

בעוד ישנם הנהגים שהסיוט הגדול ביותר עבורם הוא פנצ'ר בצמיג, ישנם הנהגים שהסיוט שלהם בהרבה יותר רך וקל: הרגע בו הם צריכים להחליף מצבר. יותר ויותר נהגים מלינים על השירות שהם מקבלים במוסכים, ובמידה רבה אף מדובר על חוסר-שירות: המתנה ארוכה בתנאים לא תנאים, אנשי שירות חסרי סבלנות ובזבוז רב של זמן שבסופו של דבר עולה לא מעט כסף.

שירות של מצברים עד הבית שהושק לפני מספר שנים שינה את התמונה, וכיום החלפת המצבר כבר לא מסתמנת כמשימה בלתי אפשרית, ובטח לא כהחלפה שיוצרת חוויה מאד לא נעימה. השאלה הגדולה: האם באמת כדאי לשלם יותר כסף על החלפה המתבצעת בחניית הבית שלכם? התשובה הינה חד משמעית והיא חיובית.

 

החלפה במוסך או עד הבית: מה עולה לכם יותר?

אם בוחנים בצורה יבשה את העלויות של כל החלפת מצבר – כזו המתבצעת במוסך או כזו המתבצעת עם שירות של מצבר עד הבית בחיפה, הרי ששירות ההחלפה המתבצע בבית שלכם הינו יקר יותר. מדובר על השוואה שטחית של מחירים כפי שהם מוצגים במחיר המחירון. בעת שבודקים את העלות אל מול התועלת, מגלים כי שירות ההחלפה המגיע עד הבית שלכם דווקא חוסך לכם.

 

הפסד של יום עבודה עם גיחה אל מוסך

לא ניתן לומר בצורה גורפת כי כל החלפה של מצבר בחיפה במוסך גוזלת מכם יום שלם. יחד עם זאת, יעידו לא מעט נהגים כי זמני ההמתנה במוסכים הינם ארוכים מאד, גם בעת שהשירות הנדרש הינו שירות מהיר ופשוט של החלפת המצבר. מה שקורה המון פעמים הוא שנהגים שניגשו אל המוסך לטובת החלפת המצבר, מצאו עצמם מבזבזים שעות ארוכות לאורך היום. התוצאה? העדרות מהעבודה שעולה להם כסף, ולפעמים הרבה מאד כסף. מה אתם הייתם מעדיפים: לבזבז יום שלם במוסך או לשלם קצת יותר עבור שירות מהפכני?

 

אין באמת מחיר לאיכות החיים שלכם

מצברים בחיפה המוחלפים אצלכם בחניית הבית מאפשרים לכם לשמור את הזמן שלכם וגם את הכסף שלכם בכיסים! אין באמת מחיר לאיכות החיים, ובעת ששירות החלפת המצברים חוסך מכם הגעה אל המוסך, אתם מבינים כמה זה נכון. גם אתם יכולים לנהל את חיי השגרה שלכם ללא כל הפרעה או שיבושים בלוח הזמנים. הגיע הזמן שלכם להחליף את המצבר? אתם לא יוצאים מאזור הנוחות שלכם – אלא דווקא נשארים בו.

 

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה