מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

שירות מצברים עד הבית בחיפה

התהליך המסורבל הזה יכול לערוך זמן רב ומיותר אשר היה נמנע אלמלא הייתם מתקשרים אל שירות מצברים עד הבית בחיפה ובשיחת טלפון שלא תערוך יותר מ 2-3 דקות, תזכו לסיוע מיידי של מצבר חדש ועוצמתי מהמותגים המובילים בשוק המצברים והכל עד למיקום שלך ולא משנה באיזה אזור אתם נמצאים בארץ, המצבר יגיע אליך יחד עם איש מקצוע מיומן אשר יחליף עבורכם את המצבר הישן במצבר החדש ויאפשר לכם חזרה מהירה לסדר היום ונסיעה בטוחה ושקטה לעוד שנים ארוכות עם מצבר איכותי. 

מחירים המתאימים לכולם

ישנם מגוון רחב מאוד של מצברים המשתייכים למגוון חברות מהמובילות בשוק המצברים ולכאלה אשר יותר אנונימיות. כאשר מגיעים לבחור מצבר איכותי לרכב, חשוב להסתכל על נתוני המצבר ולא על המותג של המצבר. ישנם את מותגי המצברים המובילים אשר בהחלט ניתן לסמוך על איכות המצברים שלהם ולרכוש בלב שלם ולדעת שלפחות לשנים הקרובות המצבר יהיה עמיד ולא צפויות תקלות אשר ישביתו את הרכב שלכם אך ישנם מותגים פחות מובילים אשר עדיין מציעים מצברים איכותיים לא פחות ולכן אין לפסול מצברים ממותגים פחות מוכרים אלא יש להסתכל על נתוני המצבר ולעשות מעין סקר שוק ולקבל המלצות ממכרים או מאנשים אחרים אשר רכשו מצברים ספציפיים וימליצו לכם על סוג מסוים אשר עשה את העבודה בצורה מעולה וכי הם מרוצים ממנו. מחירם של המצברים נע בטווח המחירים שבין 300-700 ש"ח תלוי בסוג המצבר והרכב המיועד אך רצוי לא להתייחס למחיר אלא למפרט של המצבר ולא להתפתות למחירים נמוכים אשר אמנם מאוד אטרקטיביים אך לטווח הארוך המצבר לא יהיה עמיד במיוחד ולא תקבלו תמורה הולמת לכספכם.

מקצועיות ללא דופי

שירות מצברים עד הבית בחיפה הינו שירות מקצועי אשר מבוצע באמצעות אנשי מקצוע מיומנים בתחום המצברים ויכולים לסייע לכם הן באבחון הבעיה אשר המקור שלה עלול לא להיות קשור באופן מוחלט למצבר אלא לחלק שאחראי על ההטענה שלו ויש לבדוק את כל האפשרויות בטרם מחליטים על החלפת המצבר. כמו כן, איש המקצוע יסייע לכם באיתור המצבר המתאים ביותר לרכבכם וזה אשר יספק את האנרגיה החשמלית העוצמתית ביותר לרכב שלכם ולטווח ארוך וללא כל תקלות בטווח הקרוב. 

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה