מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

שירות מצברים בחיפה ועד הבית

אחד המרכיבים החשובים ביותר ברכב אשר אחראי על הפעלת כל המערכות השונות והטכנולוגיות הרבות והמגוונות שיש ברכב, הוא ללא ספק מצבר הרכב אשר אחראי על מתן אנרגיה חשמלית לרכב אשר מפעילה את כל חלקי הרכב ומאפשרת נסיעה ושימוש תקין ברכב. מצבר תקול או בעל אפקטיביות נמוכה, ישפיע באופן מיידי על השימוש ברכב בכך שבלתי ניתן יהיה להתניע את הרכב ולאפשר נסיעה ולרוב תזדקקו לסיוע בהתנעת הרכב או בגרירה שלו למוסך הקרוב לצורך החלפת מצבר בחיפה יחד עם בזבוז זמן רב ויקר כל כך במיוחד שהבעיה מתרחשת בשעות הבוקר כאשר תכננתם לנסוע לעבודה. לצורך כך וכדי לסייע לכם לשוב לשגרת היומיום באופן מיידי וללא בזבוז זמן מיותר, ישנו שירות חדש אשר מביא עד אליכם את המצבר החדש תוך סיוע בהתקנה שלו ברכב במקום המצבר הישן והתקול ותוך כמה דקות אתם כבר בדרך ליום העבודה או הסידורים שתכננתם לבצע היום. מדובר בבשורה מאוד משמעותית אשר תחסוך עבורכם זמן רב בשהייה במוסך או בקריאה לשירותי דרך אשר יגיעו תוך כמה שעות יקרות מפז. 

מקצועיות זה אנחנו

אחד הדגשים שאנו מציבים לעצמנו הוא דגש על מקצועיות ללא פשרות החל משלב שיחת הטלפון שבו אתם מציגים בפנינו את הבעיה ועד לשלב שבו אנו מגיעים אליכם ומסייעים לכם בפתרון הבעיה. ישנם מקרים בהם הבעיה היא אינה של המצבר אלא של גורמים נוספים ברכב אשר אחראים על הטענת המצבר כך שאנו לא מגיעים ומיד מחליפים מצבר בחיפה אלא עורכים בדיקות מקיפות על מנת לספק את השירות המקצועי ביותר על מנת שאתם הלקוחות שלנו, תהיו מרוצים מכך שקיבלתם את השירות הטוב ביותר עבורכם. כאשר תצטרכו להחליף מצבר בחיפה אתם תזכו לסיוע מיידי ותוך פרק זמן קצר מרגע הקריאה, אנו נגיע אליכם ובמידה ומדובר במצבר תקול, נחליף אותו עבורכם במצבר חדש ואיכותי כאשר יש באמתחתנו מגוון מצברים חזקים ואיכותיים מהחברות המובילות בעולם.

תחזוקת מצברים מאריכה חיים

מצבר חדש יכול לשמש אתכם בממוצע 3-4 שנים עד לרגע בו תצטרכו להחליפו באחד חדש. לכל אורך התקופה הזו, יש לשמור את תקינות המצבר ולספק עבורו את התנאים האופטימליים לעבודה כך שאם אינכם משתמשים ברכב לעיתים קרובות, יש להתניע את הרכב מידי פעם על מנת למנוע את ההתרוקנות שלו אשר תמנע את התנעת הרכב בעתיד. פעולת ההתנעה למעשה מטעינה את המצבר וממלאת אותו ובכך שומרת עליו לתקופה ארוכה יותר. חשוב בזמן הטיפול התקופתי ברכב, לבצע בדיקת טעינה של המצבר ולראות שאין כל בעיה אשר מונעת את הטענתו המלאה. 

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה