מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

על מצברים בחיפה לא מתפשרים

רבים משקיעים במעטפת החיצונית של הרכב, משפרים את איכות המנוע, רוכשים רק חלפים מקוריים, ועוסקים בטיפוח מתמיד של הרכב אך אם יש משהו אחד קטן אך בעל משמעות מכרעת לתפקודו של הרכב שלגביו לא מתייחסים כראוי ואינו בעל חשיבות רבה בעיניי כולם, הוא המצבר של הרכב אשר נתפס כרכיב שולי ולא מקבל את הטיפול הראוי. מצבר הרכב הוא אחד החלקים המרכזיים ביותר ברכב שכן הוא שולט בכל המערכות הקיימות ברכב ובלעדיו הם יהיו חסרי חשיבות גם אם מדובר במערכות עתירי טכנולוגיה אשר ערכם נאמד באלפי שקלים. אם ברצונכם לרכוש מצבר בחיפה עליכם לדעת כי קיים מגוון רחב מאוד של מצברים המשתייכים לחברות גדולות וקטנות בענף המצברים. יש לבדוק היטב את תאריך התפוגה של המצבר ולראות כי הוא עומד בתקן המחמיר ולא יגרום לנזקים עתידיים למערכות השונות ברכב. 

מקצועיות בכל עת

רכישת מצברים מאנשים אשר אינם מומחים בעולם המצברים ולא יוכלו לתת לך את הסיוע המתאים במיוחד לרכב שלכם הינה טעות גדולה מאוד שכן מדובר ברכב שלכם שאמור להיות מקום בטוח ואמין ולא מקום שכדאי לזלזל בו שכן אחרת מי שיסבול מכך הוא רק אתם. ישנם חלקים שלגביהם ניתן לרכוש חלקים שאינם מקוריים על מנת לחסוך בעלויות אך בכל הקשור למצבר, אין ויכוח על כך שיש לרכוש את המצבר החזק ביותר אשר יספק את האנרגיה הבטוחה והעוצמתית ביותר לרכב שלכם ותוכלו לסמוך על כך שכאשר אתה מגיעים לרכב בבוקר, הוא יניע בבטחה וללא כל קושי או הפרעה. כאשר רוכשים מצבר בחיפה מקבלים למעשה תעודת ביטוח לכל המערכות של הרכב שכן הוא שולט ברכב כולו כך שאם תזלזלו ולא תשקיעו במצבר איכותי, הדבר יתפרש כאילו אתם מזלזלים ברכב כולו. כאשר תפנו אלינו לרכישת מצבר, תוכלו להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון אשר יספק עבורכם את השירות המקצועי ביותר, זה שיענה עבורכם על כל השאלות ויספק עבורכם את המוצר הטוב ביותר הקיים בשוק המצברים וזאת מפני שעל איכות לא מתפשרים.

עלות מצבר חדש

קיים מגוון רחב מאוד של מצברים השייכים לחברות מצברים כאשר ישנן חברות מוכרות יותר בעל שם עולמי וחברות מוכרות פחות ואין זה אומר שהמצברים שלהם איכותיים פחות. חשוב מאוד תמיד להתייעץ עם גורם מוסמך אשר חי ונושם את עולם המצברים ויוכל לספק עבורכם את המידע הנחוץ לרכישת המצבר המנצח, זה שיתאים לרכב שלכם וישרת אתכם שנים רבות. באופן כללי, עלות מצבר בחיפה אשר יהיה חזק ואיכותי תהיה סביב 400-700 ש"ח, תלוי בסוג הרכב ובעוצמת המצבר.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה