מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

סוגים שונים של מצברים איכותיים בחיפה

יחד עם המכוניות החשמליות, ישנם סוגים רבים של כלי תחבורה אשר מקבלים את אספקת החשמל למנוע ולמערכות השונות דרך מצברים אשר מותאמים במיוחד לסוג כלי הרכב ולמידותיו. ישנם הבדלים מאוד גדולים בין מצבר לקטנוע, אופנוע, רכב שטח, משאית, כלי שיט ועוד סוגים רבים אשר תלויים במצברים לצורך הפעלתם. החשיבות של מצברים בחיפה היא כה גדולה כך שיש צורך לבחון לעומק את המאפיינים השונים של כל מצבר ולבחור מתוכם את המצבר הטוב ביותר לצרכיך. אנו כאן כדי לעשות בשבילך את כל המחקרים והעבודה הקשה של לבחור את המצבר המתאים ביותר בשבילך מבין כל המצברים של החברות המובילות והאיכותיות ביותר אשר נמצאים אצלנו כל עת והכל במרחק שיחת טלפון. חשוב לזכור כי תחום המצברים הוא כה רחב ומתפתח כל הזמן באמצעות טכנולוגיות ענפות אשר מייצרות מצברים ברמה מאוד גבוהה העמידים לתקופה ארוכה יותר ואנו פה בשביל לספר ולייעץ לכם עליהם וכך תוכלו לבחור את המצבר הטוב ביותר וזה שישרת אתכם באופן האיכותי ביותר.

מחירים משתנים בהתאם לאיכות וגודל המצבר

מגוון רחב מאוד של מצברים בחיפה מוביל לכך שיהיה טווח רחב מאוד של מחירים למצברים אשר לרוב ינועו סביב כמה מאות שקלים כאשר ההבדל המשמעותי ביותר במחירים נובע כמובן בסוג כלי התחבורה שלגביו נצטרך את המצבר כך שמצבר לקטנוע, מחירו יהיה נמוך משמעותית מאשר מצבר למשאית שכן קטנוע זקוק למקור חשמל קטן לצורך הפעלתו ואילו משאית זקוקה למצבר בנפח גדול מאוד אשר יספק עוצמת אנרגיה גבוהה לצורך התנעת המנוע והתחלת נסיעה. כל חברה מקטלגת את המצברים שלה בהתאם לאיכותם כאשר ישנם חברות מובילות יותר בתחום המצברים אשר משקיעות בטכנולוגיה גדולה לצורך הפקת מצברים יעילים ומאוד איכותיים אשר מספקים את משך העבודה הגבוה ביותר ולכן הם עדיפים יותר מאשר מצברים של חברות קטנות יותר ופחות מוכרות בשוק למרות שיש להתייחס לגופו של מצבר ולא לשם החברה כאשר אנו בוחרים מצבר חדש לרכב. 

זיהוי מצבר שעומד להיגמר

לכל מצבר ישנם סימנים אשר מעידים כי הוא עומד לשבוק חיים ויש להחליפו באופן מיידי על מנת למנוע מצב שבו תגיעו לרכב ולא תוכלו להתניע אותו. ראשית הסימן המרכזי ביותר הוא כאשר אתם מנסים להתניע את הרכב ומשך ההתנעה נהיה ארוך יותר מהרגיל דבר אשר מעיד על כך שהמצבר הופך להיות חלש יותר ולא מספק את האנרגיה החזקה למנוע. דבר שני הוא תאורת הרכב אשר הופכת לעמומה יותר ופחות מוארת מהרגיל. ישנם סימנים רבים אשר מעידים על היחלשות המצבר ויש לעקוב אחר שינויים שמופיעים בפתאומיות בהתנהלות הרכב בעיקר בזמן הכניסה אליו וההתנעה שלו.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה