מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

מצבר מחליפים רק עם חברה בעלת ניסיון

כל מדריך אינטרנטי שתפתחו ימליץ לכם על דבר אחד מהותי: את המצבר שלכם תחליפו רק עם חברה מקצועית, מוכרת ובעלת ניסיון. את המצבר יש להחליף אך ורק עם חברה בעלת ניסיון, המוכרת כיבואן מורשה. אם גם אתם צריכים סיבה טובה מדוע החלפת המצבר שלכם לא צריכה להתבצע על רגע על אחת אלא עם מתקינים מנוסים, לפניכם כמה סיבות טובות:

 

חברה בעלת ניסיון עובדת מהר יותר

כשאתם נתקעים עם מצבר שלא משרת אתכם, הרי שהדבר האחרון שתרצו זה לשרוף זמן רב. שירות מהיר בעידן בו חיים כיום הינו תנאי סף לעבודה עם חברה העוסקת בכל תחום, וכך גם עם תחום המצברים. אז מצד אחד, תוכלו לעבוד עם חברה בתחילת דרכה שסביר כי יקח לה יותר זמן לשרת אתכם, לנתק את המצבר הישן, להתקין את החדש ולבצע את כל הבדיקות הנדרשות לפני ההחלפה בפועל. מנגד, בעת שתפנו אל חנות מצברים בחיפה שפועלת כבר עשרות שנים, אתם יכולים להיות שקטים כי תקבלו את השירות הטוב והמהיר ביותר.

 

חברה בעלת ניסיון מכירה תקדימים

המון פעמים ישנם נהגים שמגיעים מעט לחוצים אל חנות המצברים, תוך שהם מעידים כי הם החליפו את המצבר רק לפני שנה וכעת ישנן בעיות שונות. מתקינים צעירים וחנויות ללא ניסיון רב לא תמיד ידעו לאתר את הכשלים או הסיבות לכך שהמצבר מציף תקלות מסוימות. מנגד, חנות של מצברים לרכב בחיפה הפועלת כבר שנים רבות, הספיקה להכיר תקדימים, להתנסות במקרים שונים, לתקן את כל התקלות האפשריות ולאתר במהירות את כל הכשלים. אל תתפשרו על ניסיון – המון פעמים הוא זה המאפשר לחנות להעניק לכם שירות טוב.

 

חברה בעלת ניסיון מציעה מחירים נוחים

כמו כן, חברות מנוסות יותר גם נצמדות למחירונים נוחים יותר. הסיבה? הן משרתות קהלים גדולים יותר ועל כן גם יכולות להבטיח מחירים הוגנים ונוחים. כידוע, חנויות חדשות שנמצאות בתחילת דרכן לא יכולות להציע תמיד מחירים נוחים, זאת מאחר והיקף הלקוחות אינו תמיד רב. על כן, במידה ואתם אכן זקוקים לשירות של החלפת מצבר בחיפה ברכב הפרטי שלכם, העדיפו תמיד את החנויות הוותיקות.

 

חברה בעלת ניסיון לא מוכרת, אלא גם בודקת מצברים

כמו כן, ככל שהניסיון של החברה רב יותר, כך היא גם יכולה להעניק מניפה רחבה יותר של שירותים, כאשר הדגש הוא על מקצועיות חסרת פשרות. הדוגמא הקלאסית היא כמובן בדיקה של מצברים, ולא רק מכירה של מצברים. כידוע, בדיקת תקינות המצבר זו משימה מורכבת יותר מאשר ההחלפה בפועל, שכן בדיקת המצבר דורשת ידע רב, הבנה בסוג המצבר ובסוג הרכב. על כן, כדאי לעבוד אל מול חנות שיכולה להעניק לכם את השירות המלא הכולל גם בדיקה של המצבר לפני החלפתו.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה