מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

מהו מצבר ומה חשוב שתדעו לגביו ?

המצבר אוגר בתוכו אנרגיה חשמלית אשר מספקת חשמל עבור רכיבי האוטו אשר זקוקים לכך. לדוגמא, התנעת האוטו מצריכה זרמי אנרגיה חשמלית, גם מנורות האוטו והרדיו מתפקדים על ארגיה זו אשר מגיעה מן המצבר. האנרגיה של המצבר מצוינת ביחידת מדידה אשר נקראת אמפר. לכל מצבר יש זרם אמפר שונה שנקבעת על פי דגם הרכב והאמפר שהוא זקוק לו. לעיתים אנו נמצאים במצבים בהם נגמר לנו המצבר והאוטו לא מניע, אלו רגעים מבאסים מאוד והם קורים בדיוק בזמן הלא נכון. סביר שבאותו הרגע נחפש רכב שיוכל להתניע אותנו עם כבלים. לעיתים מהלך זה יצליח ולעיתים לא ולכן חשוב מאוד בנושא של החלפת מצבר להיות עם היד על הדופק ולהחליף אותו בזמן. 

מתי כדאי להחליף מצבר?

כמו שכבר אמרנו הכי לא נעים למצוא את עצמך עם אוטו שלא מניע במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון. כדי להימנע מכך, כדאי תמיד להיות עם היד על הדופק ולהחליף את המצברים בחיפה לפני שהם מסיימים את מחזור החיים שלהם. אחד הדברים שתמיד כדאי לבדוק הוא תאריך הייצור של המצבר. על המצבר תמיד יוטבע תאריך ייצור. מתאריך הייצור כדאי לקחת שנתיים - שלוש קדימה. אם עברתם את הטווח הזה, ללא ספק כדאי לכם להחליף את המצבר שברשותכם. כמובן שיש רכבים בהם המצבר יחזיק יותר, דבר אשר תלוי בכמות השימוש ברכב, אך אם אנו רוצים להימנע ממצבים לא נעימים של רכב תקוע תמיד כדאי להחליף בזמן. דבר נוסף שכדאי לעשות, בעיקר אם מדובר ברכב שקניתם יד שניה, הוא לגשת לחשמלאי אשר יבדוק את מצב המצבר ובהתאם לצורך תוכלו להחליף אותו. החשמלאי לרוב יבדוק את המתח של המצבר מהאלטרנטור ויוכל לספק עבורכם הערכה לגבי היכולות של המצבר שלכם. 

למה כדאי לשים לב על מנת להימנע ממצבים בהם המצבר מתרוקן?

כפי שאתם מבינים, כל מערכת החשמל ברכב מתבססת על המצבר. לכן, אם שכחתם לכבות אורות או כל דבר חשמלי אחר ברכב, סביר מאוד שתמצאו עצמכם עם רכב שלא מניע. לכן תמיד בעת יציאתכם מהרכב, בידקו שסגרתם היטב את כל האורות. כמו כן, מזגן ווינקרים גם הם עובדים על החשמל ברכב וגם אותם יש לשים על מצב כבוי. אלו דברים חשובים מאוד אשר יכולים לחסוך לכם הרבה כאב ראש. 

כמה עולה להחליף מצברים בחיפה לרכב?

עלות החלפת מצבר בחיפה לרוב משתנה על פי סוג הרכב וחדישות המצבר. כאשר קונים מצברים בחיפה לרכב חשוב לשים לב מהו סוג המצבר שרוכשים ואיזו חברה ייצרה אותו. שימו לב שיש מצברים שמגיעים עם אחריות ועלות ההתקנה היא חלק מהמחיר הכולל. לכן כאשר אתם בוחרים לקנות מצבר חשוב שתקחו בחשבון את כל הפרמטרים הללו. מחיר המצברים מתחילים בדרך כלל בעלות של 450 ש"ח ויכולים להגיע גם ל- 2000 ש"ח תלוי רכב ויצרן המצבר. בידקו קודם את צריכת החשמל שלכם ברכב ולאחר מכן תתאימו מצבר אשר נכון לכם. אם אין ברשותכם סכום גבוה של כסף, דעו שקיימת אפשרות לקנות מצבר משומש. זו אפשאות פחות אידיאלית אשר מחיזקה לזמן יותר קצר, אך אם כעת אין ברשותכם סכום גבוה, זו בהחלט אפשרות שקיימת ויכולה לחסוך לכם מאות שקלים. מצברים יד שניה לרוב יתחילו בעלות של 200 ש"ח ויגיעו לסכומים של 300 שקלים בהתאם ליצרן ולרכב.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה