מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

מדוע מצבר ממותג הינו המומלץ ביותר?

בשנת 2018 לכם, כנהגים שהינם גם צרכנים, יש יותר כוח ביד. מדוע? מאחר ואתם יכולים לבצע השוואת מחירים, לדגום בקלות באינטרנט דגמים שונים של מצברים ולהגיע אל הדגם המומלץ ביותר על פי חוות דעתם של הנהגים האחרים שהשאירו המלצות בקבוצות ופורומים שונים. בשורה התחתונה? סביר כי גם אתם הגעתם אל המסקנה כי כדאי תמיד לרכוש מצבר ממותג ולא מצבר של חברה לא מוכרת.

 

1.יותר טכנאים יודעים לעבוד עם מצברים אלו

הסיבה הראשונה המצדיקה רכישה של מצבר בחיפה שהינו ממותג, היא פשוט מאחר ויותר טכנאים יודעים לעבוד עם מצברים מסוג זה. כך לדוגמא, אם אתם חושדים כי ישנה תקלה במצבר שרכשתם, אם אתם סובלים מנסיעה קטועה בעקבות כשלים במצבר או אם אתם מעוניינים לבצע בדיקה תקופתית, הרי שיותר ויותר אנשי מקצוע יודעים לעבוד עם מצברים ממותגים. זאת בשונה ממצברים של חברות לא מוכרות שלעתים סבוך יותר לעבוד מולם.

 

2.תעודת האחריות הינה הוגנת

חנות מוכרת של מצברים בחיפה שמה את הדגש על המצברים הממותגים והמומלצים ביותר. בעת שאתם רוכשים את המצבר שלכם כאשר הסטטוס שלו "חדש", אתם זוכים לא רק במצבר איכותי ואמין, אלא גם בתעודת אחריות הוגנת שיכולה לשרת אתכם לאורך שנה, ולעתים לתקופה ארוכה יותר – של כעשרים חודשים. תעודת אחריות שכזו מאפשרת לכם לקבל שירות מלא, כאשר אינכם צריכים לחשוש כי תצטרכו להיפרד ממאות שקלים לטובת תיקון של המצבר במידה ואכן ידרש שירות שכזה.

 

3.מצבר ממותג הוא מצבר אמין יותר

לא במקרה ישנם מותגים וגם ישנם מצברים של חברות לא מוכרות: המותגים בנו עצמם על פי אמון הנהגים, ומאחר והמון נהגים בחרו דווקא בהם, הם צברו כוח והפכו למותג מבוקש. המצבר הממותג הינו מצבר אמין יותר ,עמיד יותר וכזה שיכול לשרת אתכם לטווח ארוך יותר. כידוע, כצרכנים אין לכם שום אינטרס להשקיע הוצאה כספית על מצבר בקרוב, אלא שתרצו מצבר שישרת אתכם לכמה שיותר זמן. על כן, תשמחו לדעת כי בעת שאתם רוכשים מצבר ממותג, את המצבר הבא שלכם סביר כי תחליפו רק בעוד כ-4 שנים – זאת בהתאם למידת התחזוק שלכם.

 

4.המחירים של מצברים אלו הוגנים יותר

האם מצברים ממותגים יקרים יותר? לא תמיד. בעת שאתם פונים אל חנות מצברים אמינה, המציעה בין היתר גם שירות של מצברים עד הבית בחיפה, הרי שבכל מקרה תזכו במחיר נוח. יחד עם זאת ובלי כל קשר, הרי שמצברים ממותגים הם הנמכרים ביותר, כך שגם אותם המותגים יכולים להציע את המצבר במחיר נוח והוגן יותר. מצבר ממותג, בניגוד למה שניתן לחשוב הוא מצבר נגיש מבחינת המחיר שלו, כך שכל שנותר לכם הוא לקבוע כי גם אתם מתקדמים למצבר אמין, עמיד ואיכותי.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה