מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

מדוע כדאי לרכוש רק מצבר חדש?

לטובת אלו מכם שרוצים להחליף מצבר בראש שקט ובמינימום מאמץ, דעו כי ישנו שירות של החלפת מצבר עד לפתח הבית שלכם! כל הנדרש מכם? רק לתאם את היום והשעה הנוחים לכם, וטכנאי המצברים מגיע עד אליכם.

השאלה שבעיקר צריכה להעסיק אתכם? האם עליכם להחליף את המצבר הנוכחי ברכב למצבר חדש, או שאולי דווקא ללכת על מצבר משומש. ההמלצה? אך ורק מצבר חדש. הסיבות? ישנן לא מעט כאלו.

מעכשיו ולעוד 4 שנים: המצבר אתכם

ראשית, כל עוד אתם רוכשים מצבר חדש של מותג מוביל, אתם יכולים ליהנות משקט לתקופה מקסימלית של עד 4 שנים! עבור אלו מכם שלא אוהבים את ההתעסקות ברכב ואת יתר הטיפולים הנדרשים, מדובר על בשורה משמחת במיוחד. כל עוד אתם מתחזקים את המצבר כנדרש ונשארים קשובים לו, הרי שאין כל סיבה להחליפו עד לתאריך היעד המוטבע עליו. את המצבר יש לרכוש רק בחנות מוכרת ובעלת מוניטין.

תעודת אחריות המעניקה לכם מענה נרחב

מצבר משומש לא רק מספיק לתקופה קצרה הרבה יותר שיכולה להיות כמה חודשים בלבד, אלא שהוא גם לא מגיע עם תעודת אחריות. כל מוצר שאתם קונים כיום כמעט מגיע עם תעודת אחריות – והודות לה אתם יכולים להיות שקטים כי תקבלו מענה מלא ואיכותי במקרה הצורך. דומה הדבר עם המצבר שלכם: בהתאם למותג המצבר שתרכשו, אתם צפויים לקבל תעודת אחריות שנעה בין תקופת של שנה ועד לכ-20 חודשים מלאים!

הסבירות לתקלות וכשלים – נמוכה מאד

אל תצפו לחיים קלים עם מצבר משומש. מאחר והוא בשלהי תקופת השימוש שלו, הסבירות כי יהיו בו תקלות ועבודתו לא תהיה "חלקה", די גבוהה. עם זאת, עם מצבר חדש אתם רוכשים מוצר חדש "מהניילון", והסבירות כי יהיו במצבר תקלות שונות נמוכה, ומעבר לכך – יש לכם תעודת אחריות שמכסה אתכם.

נוהגים על רכב חדש? השקיעו גם במצבר חדש

לשאלתכם, האם חשוב להשקיע במצבר חדש? בהחלט! כפי שאתם לא מתפשרים על רכב חדש ורוכשים לעצמכם רכב קרוסאובר חדש, כך אל תתפשרו גם על טיב המצבר ועל הססטוס שלו כחדש. ההשקעה שלכם באביזרים השונים ברכב ממנפת את חווית הנסיעה שלכם, והופכת את הדרך לנעימה יותר ובטוחה יותר. נסיעה טובה!

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה