מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

לחסוך זמן, אנרגיה וכסף: מצברים בחיפה בשירות ייחודי עד הבית

המצבר של הרכב שלכם שבק חיים? ובכן, אנחנו בטוחים שזה קרה ברגע הכי לא נכון, כשאתם צריכים להגיע מהר לעבודה או לפני סידורים חשובים. מה שעושים רוב האנשים שמגיעים למצב הזה הוא להתחיל לחפש מקום להחליף בו מצבר, זה כמובן אחרי שמצליחים להניע את הרכב בעזרת כבלים או אפילו צריכים להזמין גרר בשביל זה. 

בדיוק בגלל זה אנחנו רוצים להכיר לכם את השירות שלנו של מצבר עד הבית שיכול לחסוך לכם הרבה מאד זמן, מאמץ וכסף ויתאים לכם בכל מצב בו אתם מחפשים מצברים בחיפה. תרגישו חופשי לפנות אלינו ולהתייעץ בכל עניין!

ייעוץ טלפוני מקצועי ומהיר

בשלב הראשון תוכלו ליצור איתנו קשר ברגע שתזהו בעיה כלשהי במערכת החשמל של הרכב. ברגע שתתארו לנו את הבעיה סביר מאד שכבר נוכל להבין אם אכן מדובר בבעיה של מצבר שסיים את חייו וכך נוכל לבחון את המשך הטיפול. מכאן נשמח להציע לכם מגוון מצברים איכותיים שיתאימו לרכב שברשותכם וכמובן יעמדו במגבלת התקציב שהגדרתם ונוכל לקבוע מועד וזמן להחלפה. אם אתם נמצאים בבית נוכל כמובן להגיע עד אליכם, אבל אם אתם בדרך לעבודה למשל והצלחתם להניע את הרכב עם כבלים, נוכל גם להגיע עד למקום העבודה שלכם. מכאן אתם יכולים להיות שקטים פחות או יותר ולתת לנו לעשות את שאר העבודה. 

החלפה מקצועית, יסודית ומהירה

אחד מאנשי הצוות שלנו יגיע עד לנקודה שבחרתם בזמן שנקבע עם המצבר שתבחרו כבר מראש שיחת הטלפון שלנו. מכאן נבצע החלפה מהירה באופן מקצועי ויסודי כשאנו לוקחים בחשבון את הפרוטוקולים השונים של כל חברת מצברים ויכולים לתת לכם שירות מקצועי במיוחד. אגב, בזמן הזה אתם יכולים להמשיך בעיסוקים שלכם ולא צריכים להפסיק את מה שאתם עושים כלל. 

אם אתם מחפשים שירות של מצברים עד הבית באזור המרכז בערים כמו רעננה, הרצליה, רמת השרון וכן הלאה - אנו ממליצים על החלפת מצבר לרכב עם החברה המצוינת הזאת. 

אחריות מלאה על השירות

כעת תוכלו ליהנות מהמצבר החדש שלכם ולהמשיך בשגרה כרגיל. לאחר ההחלפה תקבלו מאיתנו תעודת אחריות מלאה שלא רק מעידה כי מדובר במצבר חדש ומקורי בלבד, אלא תאפשר לכם תיקון או החלפה במידת הצורך אם עולה בעיה כלשהי, שכמובן תוכלו לעשות דרכנו. 

אם יש לכם שאלות נוספות על השירות אל תהססו ליצור איתנו קשר!

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה