מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנחנו דואגים להגיע אליכם עם מצבר לרכב עד לבית! אתם שומעים רעשים מכיוון המצבר, הרדיו משמיע צלילים קטועים או שאתם לא מצליחים להניע את הרכב? ישנה סבירות גבוהה כי מדובר על כשלים במצבר שלכם. תוחלת החיים של מצבר חדש עומדת בממוצע על בין שלוש ועד ארבע שנים, ובמידה וגם המצבר שלכם הגיע ליום ההולדת השלישי או הרביעי שלו, עולה הסיכוי כי יש להחליפו. מה אתם צריכים לעשות בכדי לרכוש מצברים לרכב חיפה? דבר מלבד לתאם איתנו!

 

מהיום אתם יכולים לתאם את רכישת המצבר מראש!

מאחר ולמצבר חדש ישנה תוחלת חיים ידועה מראש, אתם גם יכולים לתכנן מראש את רכישת המצבר הבא שלכם. המון נהגים עושים טעות והיא לחכות עד לרגע שבו המצבר יושבת ויגיע לשחיקה. מדוע זו טעות? מאחר וכך אתם בהכרח מביאים את המצבר למצב של בלאי שבא לידי ביטוי בין היתר עם מקרים בהם אתם מוצאים עצמכם תקועים עם רכב לא מניע בחזרה מהעבודה, באמצע טיול משפחתי או בעת שאתם ממהרים בבוקר אל מקום העבודה. אז איך יודעים מתי צריך להחליף מצבר לרכב בחיפה? התשובה לכך די פשוטה: לכל מצבר שאתם רוכשים יש תאריך, כך שתוכלו לעקוב אחריו וכך לדעת מתי הגיע גם הזמן של המצבר שלכם לנוח ולהחליפו בחדש! תאמו איתנו מראש ואנחנו נדאג לספק לכם עד לפתח הבית מצברים לרכב בחיפה!

 

בוקר יום א' והרכב לא מניע – מה עושים?

איך שירות של מצבר עד לפתח הבית שלכם מסייע לכם? המקרה הקלאסי הוא המקרה בו אתם מגיעים אל החנייה בבוקר, נכנסים אל הרכב, מנסים להניע אותו ומגלים כי המצבר אינו מגיב. כידוע, ללא מצבר תקין הרכב שלכם הינו מכונה שלא יכולה לשרת אתכם. איך אתם יכולים לרכוש מצבר בחיפה במצב שכזה? דרכנו! השירות שלנו מבוסס בין היתר על מתן מענה במקרי חירום שכאלו. אתם יכולים להמתין בבית שלכם ואנחנו נדאג לשלוח אליכם מצבר לרכב חיפה עם התקנה מקצועית.

 

לא עוד המתנה ארוכה במוסכים או בחנויות המצברים

מצברים בחיפה שדופקים על דלת הבית שלכם לא רק מעניקים לכם את טעם החיים הטובים, אלא שהם גם חוסכים לכם המון זמן. כידוע, זמן מתורגם לכסף, ובעת שאתם צריכים להחליף את המצבר – גם אם מדובר על מקרה חירום וגם עם רכישת מצבר מתוכננת מראש, אתם צריכים להקדיש לא מעט מזמנכם על המתנה בתורים ארוכים במוסכים או בחנויות המצברים. אנחנו חוסכים לכם את ההמתנה הארוכה ומגיעים עם המצבר המתאים לרכב שלכם לכל נקודה בחיפה!

 

מצבר חדש או מצבר משומש: מה כדאי?

מצברים חיפה יכולים להיות גם משומשים וגם חדשים, והמון פעמים נשאלת השאלה איזה מצבר מומלץ יותר. כל עוד הרכב עליו אתם נוסעים הינו הרכב הקבוע שלכם שמנייד אתכם בכל יום, ההמלצה החד משמעית היא לרכוש מצבר חיפה חדש שמגיע עם תעודת אחריות שנעה בין 12 ל-18 חודשים ועם תוחלת חיים ארוכה המגיעה עד לכארבע שנים.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה