מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם. בכדי לרכוש מצבר לרכב בחיפה אתם לא צריכים לשנות את לוח הזמנים שלכם, אלא כל הנדרש מכם הוא לדבר איתנו: אנחנו נשלח אליכם את המצבר המתאים לרכב שלכם עם מתקין מקצועי. רגע לפני שגם אתם רוכשים מצבר חדש, לפניכם 5 דברים חשובים שכדאי שגם אתם תדעו על מצברים לרכב בחיפה:

 

1.המצבר מגיע עד אליכם, אתם לא צריכים להגיע עד למצבר

את המצבר צריך להחליף בשני מקרים עיקריים: המקרה הראשון הוא המקרה בו תמה התקופה המומלצת לשימוש במצבר ואז אתם מספיק אחראים כדאי להחליף את המצבר, ואילו המקרה השני הוא המקרה בו המצבר מגיע לשחיקה, בין היתר בעקבות תחזוק לא נכון ועל כן אתם צריכים להחליפו SOS. בכל מקרה שלא יהיה, השירות שאנו מציעים לכם הוא שירות שמקצר לכם את הדרך ומעניק לכם את טעם החיים הטובים. מצברים חיפה ניתן לרכוש גם בחנויות, אך אין כל סיבה לצאת מהבית אם המצבר מגיע בעצמו אליכם.

 

2.רכשתם מצברים לרכב חיפה? מגיעה לכם תעודת אחריות!

מצבר בחיפה שאתם רוכשים איתנו מגיע עם תעודת אחריות. התעודה הזו היא אחד מהפרמטרים המשקפים לכם כי מדובר על מצבר מקורי ועל חברה אמינה שמולה אתם מתנהלים. שימו לב: כל עוד אתם רוכשים מצבר חדש, מגיעה לכם תעודת אחריות שהתקופה שלה נעה בין שנה ועד לשנה וחצי. תעודת האחריות מעניקה לכם ראש שקט ומבטיחה כי במקרים בהם המצבר אינו משרת אתכם כשורה, יש לכם אל מי לפנות ולקבל מענה איכותי ומהיר.

 

3.תוחלת החיים של המצבר: כמה שנים המצבר משרת אתכם?

אז לכמה זמן עתיד לשרת אתכם מצבר לרכב חיפה? ישנם לא מעט מיתוסים והשערות סביב המצברים והגיע הזמן לשקף בפניכם את האמת. מצבר חדש שמותקן אצלכם ברכב אמור לשרת אתכם בין שלוש לארבע שנים. שימו לב כי תקופה זו יכולה להשתנות במקרים בהם אתם מתחזקים את המצבר שלא על פי הנדרש – אז תוחלת החיים מתקצרת ועליכם להחליף מצבר עוד קודם לכן.

 

4.מדוע חשוב לרכוש את המצבר רק אצל מפיץ מורשה?

מצברים בחיפה בשום פנים ואופן לא רוכשים בצורה מזדמנת, אלא על בסיס רכישה מושכלת ונבונה המבוססת על בדיקות מקדימות. מצברים רוכשים רק אצל מפיצים מורשים שהינם מייצגים את היבואן. באופן זה, אתם יכולים להיות שקטים כי אתם עושים עסק עם חברה אמינה שמוכרת לכם מצברים אמיתיים ואיכותיים, תוך שיש תוקף לתעודת האחריות שאתם מקבלים עם רכישת המצבר. על מנת להבטיח כי אתם לא קורבן של מכירת מצברים מזוייפים, תוכלו להתקשר עם היבואן ולברר את הזיקה בינו ובין חנות המצברים. איתנו, על כל פנים, אתם יכולים להיות שקטים.

 

5.האם יש על המצבר שרכשתם מספר סידורי?

והדבר האחרון שעליכם לבדוק רגע לפני שאתם יוצאים לדרך עם מצבר חיפה, הוא כי ישנו מספר סידורי שמוטבע על המצבר. אילו מספרים אמורים להיות מוטבעים? שני מספרים ברצף עוקב שהתכלית שלהם היא לסמן את התאריך.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה