מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

כללים לשמירה על עמידות המצבר

מנסים להתניע את הרכב ללא מענה? שיחה אחת מפרידה ביניכם לבין החופש שלכם וחזרה לשגרה היומית. פשוט מתקשרים ומזמינים מצבר עד הבית בחיפה ועוד לא תספיקו להתלונן או להתקשר לבוס ולומר לו שלא תגיעו בזמן לעבודה, וכבר תהיו עם מצבר חדש ועוצמתי במיוחד ותוכלו להמשיך בשגרת יומכם ולהגיע לכל מקום שתיכננתם להגיע אליו ללא כל בעיה או קושי. אין דבר מתסכל יותר מאשר לקום מוקדם בבוקר, להתארגן לעבודה, להגיע לרכב שלכם אשר מחכה לכם בחניית הבית וברגע אחד מצב הרוח שלכם משתנה מקצה לקצה כאשר אתם מנסים להתניע את הרכב ונתקלים בסירוב מתסכל ולא משנה כמה פעמים תנסו להתניע את הרכב, המצב לא ישתנה אלא יזיק יותר ועלול ליצור נזק חמור למנוע. מאותו הרגע יש לכם שתי אפשרויות, האחת היא להתקשר אל חברת הביטוח אשר תשלח אליכם כעבור כמה שעות שירותי דרך אשר במקרה הטוב יתניעו את הרכב שלכם עם כבלי התנעה ויפנו אתכם למוסך הקרוב לצורך החלפת המצבר ובקיצור בזבזתם את כל יומכם. האפשרות השנייה היא שירות מצבר עד הבית בחיפה אשר בשיחת טלפון אחת בה נברר את סוג הרכב ומיקומכם המדויק, נגיע עד אליכם עם המצבר המתאים ביותר לסוג הרכב שלכם, זה שיספק עבור המנוע שלכם ושאר המערכות את העוצמה והאנרגיה הדרושה לצורך הפעלתם האולטימטיבית ללא קושי וזה אשר יחזיק מעמד לאורך שנים ולא יגרום לבעיות תוך זמן קצר מרגע השימוש בו.

דרכים למניעת התרוקנות מידית של המצבר

אורך החיים של מצבר לרכב הוא בין 3-4 שנים בממוצע ולא משנה מהו סוג הרכב או אופן השימוש בו. ישנם כמה פעולות שאנו יכולים לנקוט, על מנת למנוע פגיעה מהירה יותר במצבר הרכב והם:

  1. כיבוי אורות הרכב - אחת הפעולות אשר גורמות לריקון המצבר באופן מידי היא ללא ספק השארת אורות דולקים ברכב מבלי שהרכב מונע. אחת התופעות הנפוצות היא שמחנים את הרכב ושוכחים לכבות את האורות וכך המצבר עובד שעות נוספות מבלי להיטען עם פעולת המנוע ולמעשה נגמר לאט לאט עד כדי כך שתגיעו לרכב לאחר כמה שעות ולא תוכלו להתניע אותו ולכן חשוב להקפיד לזכור לכבות את אורות הרכב.

  2. בדיקה שגרתית למצבר - אחת לכמה חודשים מומלץ לבדוק במוסך האם המצבר נטען כמו שצריך ואין בעיה בהטענה שלו אשר תוביל לכך שהוא יתחיל להתרוקן אט אט עד שיגמר.

  3. התנעת רכב שאינו נוסע לעיתים קרובות - אם יש ברשותכם רכב אשר אינו נמצא בשימוש לעיתים קרובות, רצוי אחת ליומיים להתניעו למשך 10 דקות על מנת להטעין את המצבר גם אם אינו נמצא בשימוש.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה