מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

היתרונות הבולטים של מצברי שנפ

נדמה כי לא צריך להוסיף עוד מילה נוספת על החשיבות שברכישת מצבר ממותג של חברה מוכרת וידועה. יחד עם זאת, עדיין ישנם אלו שעל מנת לחסוך כמה עשרות שקלים במעמד החלפת המצבר, עושים את הטעות ורוכשים מצבר של מותג לא מוכר, לא אמין ובעיקר כזה שלא מספק את העבודה. מצברי שנפ ידועים כבר שנים רבות, ולא במקרה. אם גם אתם הגעתם לרגע בו אתם זקוקים לשירות החלפת המצבר, דעו כי מצברי שנפ הינם האופציה החכמה, המועדפת והמשתלמת לטווח הארוך.

 

היתרונות של מצברי שנפ, הכירו:

חנות של מצברים חיפה תציע לכם כמה אפשרויות שונות במעמד החלפת המצבר, כאשר המון פעמים ההמלצה החמה ביותר תהיה על מצברי שנפ. מדוע? משום שהם מחזיקים בכמה יתרונות בולטים. ראשית, המצבר של שנפ מכוסה במכסה כפול. המשמעות היא שאין באמת צורך למלא מים במצבר, וגם אין סיכוי כי יהיה אובדן של חומצה. בנוסף, למרות שרבים לא יודעים זאת, מצברי שנפ הינם מצברים ישראלים. השם של ישראל הולך לפניה בכל הקשור לאיכות, פיתוח וקידמה – וכך גם עם המצברים. מעבר לכך שאתם רוכשים מוצר איכותי, אתם גם רוכשים מוצר כחול-לבן.

 

בנוסף, מאחר ומצבר שנפ הינו מצבר ישראלי, הרי שהוא מותאם גם למזג האוויר הישראלי. בעוד ישנם מצברים שנמכרים לנהגים במדינות קרות, גם ישנם מצברים המיועדים לאקלים אחר – כמו זה שבישראל. כידוע, רוב ימות השנה מזג האוויר בישראל הינו חם מאד, כך שהמצבר של שנפ מותאם לאקלים זה בצורה הרמונית. המותג הישראלי יכול להבטיח לכם כי המצבר יהיה עמיד למזג אוויר חם וישרת אתכם לתקופה ארוכה יותר בהשוואה למותגים אחרים המותאמים לנהגים במדינות אחרות. הצטרפו גם אתם לנהגים רבים שמשקיעים במצבר איכותי ונהנים משימוש לאורך 3 ועד 4 שנים ועם תקופת אחריות נאה.

 

החלפת מצבר לבדכם? לא עוד!

שירות של החלפת מצבר שנפ הינו שירות המבוסס על שני אלמנטים עיקריים: בחירת המצבר המתאים עבור הרכב שלכם והחלפת המצבר בפועל. לשמחתכם, אינכם צריכים להפגין ידע או מיומנות מסוימות – יש מי שעושה זאת עבורכם. מעבר לכך, החלפת המצבר לא צריכה להתבצע בחנות המצברים עם הגעתכם, אלא שהשירות יכול להגיע עד אליכם! שירות החלפת מצבר עד הבית מבוסס על הרעיון כי ניתן ליהנות מהשירות גם בתיאום מראש, אך גם כשירות SOS  במידה ונתקעתם עם מצבר תקול או מושבת.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה