מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

הישארו קשובים למצבר שלכם!

כל נהג זקוק כיום להתקנה של מצברים לרכב חיפה. תוכלו ליהנות מהרכב הפרטי שלכם גם ללא חלונות חשמליים, בלי מערכת מולטימדיה מתקדמת וגם בלי ריפודים יוקרתיים. על מה לא תוכלו להתפשר בשום פנים ואופן? על מצבר איכותי ברכב שלכם. אחרי שהותקן אצלכם מצבר לרכב בחיפה, האחריות עוברת לידיים שלכם: עליכם לתחזק את המצבר כנדרש – זאת בכדי להבטיח שהוא לא יגיע לשחיקה מהירה או בלאי לפני תאריך היעד להחלפתו. כל עוד מותקן ברכב שלכם מצבר חדש, דעו כי תוכלו ליהנות מראש שקט לאורך כ-4 שנים! איך שלא יהיה, כדאי שתישארו קשובים למצבר שלכם:

 

הרעשים המגיעים בזמן ההתנעה

מצברים לרכב בחיפה משמיעים קול לאורך ההתנעה. לצד הקול שאתם רגילים לשמוע המבשר על העברת הפקודה מכיוון המצבר, גם ישנם רעשים שאתם לא רגילים לשמוע שהם יכולים להעיד על כשל או תקלה במצבר שלכם. שימו לב: אין להתעלם מהרעשים המגיעים מכיוון המצבר בזמן ההתנעה, שכן הם הסיפמטום שבא לשקף לכם כי ישנה בעיה. על מנת לדעת מה הבעיה, יש לבצע בדיקה מקצועית ומעמיקה במצבר. כל עוד יש לכם אחריות על מצברים בחיפה, תוכלו ליהנות משירות מלא – בדיוק כמו השירות המוענק דרכנו במקרים שכאלו.

 

רעשים לאורך הנסיעה שלכם

הדבר היחיד שאתם אמורים לשמוע לאורך הנסיעה שלכם הוא את קולה הטבעי של התנועה בכביש ושל השירים החביבים עליכם מתנגנים ברדיו. מצברים חיפה משמיעים קולות לאורך הנסיעה שלכם? קולות שכאלו אמורים להדליק לכם נורה אדומה. מצבר אינו אמור להרעיש, ובעת שהוא מרעיש סביר כי ישנה בעיה שיש לטפל בה. רעשים יכולים להיות מאינספור סיבות: החל משחיקה, דרך קורוזיה שיש במצבר ועד הצטברות של לכלוך שבאה במגע עם המצבר וחיכוך איתו יוצר את הרעש. שימו לב: בהנחה ואכן ישנה בעיה במצבר, היא לא תיעלם כך מעצמה וחשוב לבדוק אותה לעומק בכדי למנוע מקרים בהם אתם נתקעים עם רכב שאינו מניע.

 

הרדיו משמיע צלילים קטועים?

תתפלאו, אך לעתים תחנת הרדיו שאתם אוהבים להאזין לה יכולה לבשר על מצבר לרכב חיפה שישנה תקלה בו. כידוע, הרדיו עובד על טעינת המצבר, כך שבעת שאתם מאזינים לתחנה קטועה, הסיבה אינה תמיד הקליטה של התחנה, אלא בעיות המגיעות מכיוון המצבר. כל עוד בעיה שכזו נמשכת מעבר לסביר, היא דורשת בדיקה על ידי אנשי מקצוע שישקלו האם יש להחליף מצבר חיפה או לתקנו.

 

החשיבות שבבחירת חברה אמינה

אם אתם צריכים מצבר בחיפה, התשובה האחת אליכם היא "מצברים עד הבית". כבר מעל ל-40 שנה שהחברה שלנו מעניקה שירות איכותי, מקצועי ואמין לתושבי חיפה שכל מבוקשם הוא מצבר איכותי שיתאים לרכב שלהם. בעת שאתם עובדים עם חברה אמינה, אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מקבלים את המחירים ההוגנים ביותר, ובעיקר כי מותקן אצלכם ברכב מצבר מקורי. כיום, שוק המצברים הפך פרוץ, וישנם יותר ויותר אנשים פרטיים וחברות המוכרים מצברים מזוייפים. חשוב מאד שגם אתם תדעו כי ישנה חשיבות לעבודה עם מפיץ מורשה של יבואן, זאת בכדי להבטיח כי יש ברשותכם מצבר מקורי ותוקף לתעודת האחריות שאתם מקבלים עם המצבר.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה