מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

האם שירות של מצבר עד הבית משתלם לכם

להגיע למוסך על מנת להחליף את המצבר? לא בשנת 2018! מדוע שירות החלפה עד הבית של המצבר משתלם לכם?

 

1.  לא צריך יום חופש מהעבודה

המון פעמים נהגים נמנעים מלהזמין שירות של מצברים עד הבית בחיפה רק בגלל שהשירות עולה קצת יותר כסף. אכן, בעת שמגיע אליכם טכנאי מצברים ספיישל עד הבית, אתם משלמים מעט יותר. לפני שאתם שוללים את האפשרות הזו, נסו להבין מה האפשרות החלופית שלכם: להגיע אל מוסך ולהחליף את המצבר. אם כבר החלפתם מצבר בעבר, לבטח אתם מודעים היטב לעובדה כי מדובר על המתנה ארוכה במוסכים. עד כמה ארוכה? עד לכדי מצב שאתם יכולים להפסיד יום עבודה שעולה לכם יותר.

 

2. אינכם ממתינים בשמש או בקור במוסך

כידוע, מוסכים בנויים בצורה כזו שהם יותר פתוחים מאשר סגורים. מה שקורה הוא שההמתנה במוסכים הינה כמעט ובלתי נסבלת: בקיץ עליכם להמתין בחום הקיצוני עד שנציג שירות יחליף לכם את המצבר, ואילו בחורף אתם צריכים להמתין בקור ולעתים בגשמים עד לרגע בו טכנאי יתפנה אליכם. מה קורה עם שירות של מצברים בחיפה שמגיעים עד הבית? ההמתנה שלכם מתבצעת בתוך המשרד או בתוך הבית – כך שאתם גם לא מבזבים זמן וגם יכולים להמתין בתנאים אידיאלים.

 

3. הזמן שלכם נשאר הזמן שלכם

המתנה בחנות של מצברים או במוסכים אף פעם לא נעימה. אתם מוצאים עצמכם יושבים בחוסר מעש ומקווים שיגיע התור שלכם. התוצאה בסופו של דבר היא בזבוז רב של זמן שלא יחזור אליכם, שכידוע מתורגם גם לכסף, ולפעמים ללא מעט כסף. שירות של מצברים המגיעים עד לפתח הבית למעשה מאפשר לכם שלא לעצור את שגרת היום שלכם. ברגע שיגיע אליכם הטכנאי, תצטרכו להתפנות למספר דקות בודדות לטובת ההחלפה, וכאן תם האירוע.

 

4. אתם כבר לא נרתעים מהחלפת המצבר

יקום הנהג שיעיד כי הוא אוהב להחליף את המצבר ברכב שלו. לא יפתיע כלל לגלות כי כל נהג היה מעדיף לחיות בעולם אוטופי שבו אין צורך להחליף את המצבר בכל כמה שנים. לשמחתכם, עם שירות של מצבר בחיפה עד הבית, החלפת המצבר הופכת לנעימה ולא לכזאת שהינה בלתי נסבלת.

 

5. לא רק החלפה, אלא גם בדיקה

וחשוב לא פחות: שירות ספיישל המגיע עד אליכם הינו באמת שירות מיוחד. לפני ההחלפה תתבצע בדיקה מעמיקה וקפדנית על ידי טכנאי המצברים שמטרתה להבטיח כי אכן הגיע הזמן להחליף את המצבר. במידה והמצבר שלכם לא זקוק להחלפה, יוצע לכם שירות תיקונים המותאם לכשל שנמצא במצבר.

 

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה