מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

דרך חנות או שירות עד הבית: איך כדאי לרכוש את המצבר

השאלה הגדולה היא לא אם אתם צריכים מצבר לרכב או לא, אלא שהשאלה היא איך כדאי לרכוש את המצבר. בעוד תוכלו לגשת אל חנות מצברים בחיפה, הרי שגם תוכלו לרכוש את המצבר שלכם בקיצור דרך באמצעות שירות מהיר המגיע עד אליכם. אולי בסופו של דבר מדובר רק על מצבר, אך ישנה חשיבות גדולה מאד לשירות שאתם מקבלים כמעצב החוויה שלכם, וישנו שירות ספציפי שמבטיח לכם שירת יוצא דופן...

 

הגעה אל חנות: אתם ועוד לקוחות נוספים

השירות שתקבלו מנציגי המכירה והשירות של חנות מצברים בחיפה הינו שירות טוב, אמין ומקצועי. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי בעת שאתם פונים אל שירות פרונטאלי שכזה, אתם צריכים לקחת בחשבון גם את הלקוחות הנוספים שפינו מזמנם על מנת להגיע אל החנות. המשמעות? עד שתקבלו את השירות שאתם דורשים לקבל, עלול לעבור קצת זמן המתורגם להמתנה שגוזלת מזמנכם האישי. כלקוחות, המטרה שלכם היא להמתין כמה שפחות, אך לא תמיד ניתן לצפות את גלי הלקוחות הפוקדים את החנויות.

 

שירות עד הבית: איש שירות, המצבר ואתם

אז מצד אחד חנות מצברים בחיפה תקבל אתכם בזרועות פתוחות, אך מצד שני – אתם אלו שיכולים לקבל את נציגי החנות בזרועות פתוחות. נהגים אוהבים לטפח את הרכב שלהם, אך אם יש משהו שהם לא אוהבים במיוחד הוא להגיע אל מוסכים או חנויות מצברים, ובצדק. על כן, תוכלו גם אתם ליהנות משירות ישיר ומהיר של מצברים המגיעים עד לפתח הבית שלכם. שירות שכזה מקצר זמנים, דואג לכך שאתם תהיו הלקוח היחיד שמקבל שירות ובעיקר שתוכלו מראש לתכנן את הגעת הטכנאי על פי הזמנים הנוחים לכם.

 

העלויות: איזה שירות יוצא לכם זול יותר?

ישנם הנהגים המעידים כי הם לא הסתייעו בשירות שכזה עד היום מאחר ושירות שכזה יקר יותר. האומנם? אם מסתכלים על מחירון יבש, הרי שרכישת המצבר דרך חנות מצברים בחיפה אכן זולה יותר בהשוואה לשירות המגיע עד אליכם, אך מה חשוב לזכור? בעת שאתם מפנים מהזמן שלכם על מנת להגיע אל חנות המצברים, אתם צריכים לוותר על שעות עבודה שעולות לכם כסף. עם שירות של מצברים עד הבית, אתם יכולים להגיע אל יום העבודה שלכם כמתוכנן, תוך שהטכנאים יגיעו אליכם, יחליפו לכם את המצבר וימשיכו בדרכם.

מעבר לכך, זיכרו כי כשם ששירות שכזה זמין לכם בימי שגרה בעת שאתם רוצים לתכנן את החלפת המצבר שלכם, הרי שלא אחת מדובר על שירות הצלה המגיע אליכם לאחר שנתקעתם עם הרכב בעקבות מצבר שהתרוקן. הימים בהם היה עליכם לגרור את הרכב או להתניע את הרכב באמצעות רכב אחר, אינם עוד! התקדמו גם אתם ותיהנו מבשורות השירות המתקדמות ביותר!

 

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה