מצברים לרכב בחיפה - שירות עד אליך
מתחייבים למחירים הזולים בארץ!
מצברים עד הבית - סניף חיפה
image

נווט אלינו!

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

נתקעת?...תן לנו לעזור!

איך טכנאי המצברים מחליף את המצבר?

למרות שמגמת "עשה זאת בעצמך" נמצאת בשיאה, עדיין ישנם דברים שאתם לא באמת צריכים לעשות. למרות האהבה הגדולה שלכם לרכב הפרטי שלכם, סביר כי תעדיפו שטכנאי מקצועי יחליף לכם את המצבר ברכב ולא אתם בעצמכם. אז איך המצבר מוחלף ברכב? בדיוק כך:

 

הבשורה המשמחת: אתם לא צריכים להחליף לבד!

כשמעניקים לכם ידע בדמות "איך מחליפים מצבר", אתם לא באמת צריכים להשתמש בידע הזה בפועל. המון פעמים חשוב שתדעו מה קורה מאחורי הקלעים, בעיקר בעת שמדובר ברכב הפרטי שלכם, אך בשום פנים ואופן לא נדרש מכם לבצע את המלאכה לבדכם. שירות המגיע עד לפתח הבית שלכם, מבוסס על שני אלמנטים: טכנאי מצברים ומצבר. הטכנאי המגיע אליכם הוא זה שיבצע את הבדיקה ברכב, הוא ישלוף את המצבר הישן והוא גם זה שיחליף לכם את המצבר.

 

כך מתבצעת החלפת המצבר בפועל

כאמור, ידע כללי שיהיה לכם יכול רק לסייע לכם, ועל כן הוא מוצג בפניכם. אז איך מחליפים את המצבר בפועל? כל עוד הטכנאי ביצע בדיקה במצבר וגילה כי הוא מושבת, תתבצע החלפה. הפעולה הראשונה שיעשה טכנאי המצברים היא לנתק את קוטב המינוס המסומן בצבע השחור. לאחר מכן, ינותק קוטב הפלוס המסומן בצבע האדום. הצעד הבא בדרך להחלפת המצבר יהיה פתיחת הגשר שאוחז במצבר, אך לעתים לא יהיה גשר אלא רק פלטת ברזל. בשלב זה יוצא המצבר הישן מהרכב שלכם, והטכנאי יכניס אל הרכב את המצבר החדש שהותאם לכם על בסיס סוג הרכב שלכם.

 

לאחר שהמצבר הונח ברכב, טכנאי המצברים יבצע את כל השלבים רק בצורה הפוכה: יורכב שוב הגשר, יחובר הפלוס ולבסוף יחובר המינוס. שימו לב כי טכנאי המצברים לא עוזב אתכם ואת הרכב לפני שבוצעה הנעה בכדי להבטיח כי המצבר אכן מתאים לרכב וכי ההתקנה בוצעה כשורה. בעת שתרכשו את המצבר דרך חנות מצברים בחיפה, אתם יכולים להיות שקטים כי יגיע אליכם טכנאי מקצועי, אמין ומנוסה.

 

בכל כמה זמן צריך להחליף את המצבר?

למרות שתוחלת החיים של המצבר הינה בין 3 שנים ל-4 שנים, עדיין לא ניתן לקבוע בדיוק ובהכללה מתי צריך להחליף את המצבר. כל עוד אתם מתחזקים את המצבר ברכב שלכם כנדרש, הרי שסביר כי תוכלו ליהנות ממנו לאורך כל התקופה המומלצת. יחד עם זאת, חשוב להישאר קשובים למצבר ולבצע בדיקה שגרתית אחת לחצי שנה בכדי להבטיח את תקינותו.

מצברים עד הבית חיפה, ישר מהיבואן לצרכן!
מתחייבים למחירים הכי זולים בישראל!

image
choose

לא יוצאים מהבית בשביל מצבר

עם "מצברים עד הבית" אתם לא צריכים להיכנס לפאניקה בעת שהרכב שלכם לא מניע: אנו נגיע אליכם עם מצבר עד לבית!

המשך קריאה

choose

כל מה שחשוב שתדעו על המצבר לרכב שלכם

"מצברים בחיפה" חוסכים לכם את זמן ההמתנה, את בזבוז הזמן ואת הלוגיסטיקה הסבוכה בדרך אל המצבר החדש שלכם.

המשך קריאה

choose

הבחירה היא שלכם: מצבר משומש או חדש?

מצברים לרכב בחיפה דרך "מצברים עד הבית" עושים את כל הדרך בשבילכם!

המשך קריאה